CINEMA 4D DLA SZKÓŁ I UCZELNI

Licencje Cinema 4D Classroom

Cinema 4D dla szkół i uczelni jest intuicyjna i łatwa w obsłudze nawet dla uczniów szkół podstawowych. Każdy z nas oglądał zapadające w pamięci efekty specjalne w filmach. Teraz można poznać technikę tworzenia takich efektów, a nawet samemu je stworzyć. Uczniowie bardzo szybko uzyskują rezultaty swojej pracy, więc zajęcia są ciekawe i interesujące. Dzięki temu wprowadzają przyszłych artystów w świat grafiki 2D i 3D oraz przygotowania prezentacji, które są niezbędne w życiu zawodowym, praktycznie dla każdego. Jest to więc świetna zabawa połączona z nauką.

Starsi uczniowie i studenci mają możliwość nauczenia się profesjonalnego narzędzia przydatnego w pracy jako podstawowe narzędzie lub jako narzędzie wspomagające.

CINEMA 4D jest wykorzystywana w wielu obszarach np.: architektura, design, inżynieria, nauka, medycyna, fotografia, film, produkcja gier komputerowych i wielu innych.

Szkołom i uczelniom oferujemy oprogramowanie edukacyjne CINEMA 4D z 90% rabatem w stosunku do ceny komercyjnej wersji CINEMA 4D Studio dodatkowo z bezpłatnym serwerem do zarządzania licencjami w pracowniach komputerowych. Pragniemy podkreślić, instytucje edukacyjne ponoszą minimalne koszty, natomiast wszyscy uczniowie i studenci do 26 roku życia mogą używać do celów edukacyjnych bezpłatnej wersji studenckiej. Wystarczy bezpłatna rejestracja.

Aby zapewnić Państwu łatwe budżetowanie aktualizacji oprogramowania w szybko zmieniającej się branży komputerowej przygotowaliśmy również 90% rabat na subskrypcję EDU MSA, w ramach której zawsze uczniowie/studenci i nauczyciele mają dostęp do najnowocześniejszej wersji CINEMA 4D.

Materiały do nauki i pomoc merytoryczna dla szkół/uczelni

Dostępne są kursy szkoleniowe i inne zasoby wspierające nauczycieli w opracowaniu programu kształcenia Cinema 4D Classroom. Chętnie służymy również naszą pomocą i doświadczeniem.