Jak możemy Ci pomóc?

Jeżeli chcesz nauczyć się użytkowania programu zachęcamy do obejrzenia licznych video tutoriali lub zapisania się na specjalistyczne szkolenie.

Liczna społeczność użytkowników programu CINEMA 4D chętnie uczestniczy w pomocy o różnych porach dnia (i nocy ;-)), dlatego zapraszamy do zapisania się na jedno z forów internetowych w języku polskim www.forum.c4d-pl.org lub dowolne międzynarodowe forum.

Aby skorzystać z pomocy technicznej, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego. Prosimy zwrócić uwagę, że pomoc techniczna odpowiada na pytania związane ze stroną techniczną oprogramowania (instalacja, rejestracja, niespodziewanie problemy techniczne w pracy), ale nie oferuje asysty w tworzeniu projektu.

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych IT Serwis Sp. z o.o., ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa w niniejszym formularzu oraz w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną na udostępniony adres mailowy. Niniejszą subskrypcję można w dowolnym momencie anulować, posługując się w tym celu odpowiednim linkiem umieszczonym na końcu każdego Newslettera.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność, nie przekazujemy danych innym podmiotom i nie zaśmiecamy skrzynki email.